Extra informatie
Kleur | |
---|---|
Maat | |
Materiaal | |
Merk |
€69,30
Baby Draagdoek Mixite Blues
Stoer of vrouwelijk. Deze marine blauwe draagdoek past bij elke stijl! Geweven in ons populaire Mixitepatroon, een favoriet van vele beginnende én gevordere draagdoekgebruikers. Fashionable, boterzacht en ijzersterk. Precies zoals je gewend bent van ons.
Een We Are Wovens geweven draagdoek is namelijk méér dan alleen een lapje stof. Het is een accessoire maar bovenal een échte musthave. Je kunt daarom de draagdoek met je baby op verschillende manieren knopen, zowel op je buik en rug als op je heup. Hierdoor is de draagdoek geschikt vanaf pasgeboren tot ver in de peutertijd.
Voor onze draagdoeken hebben we gekozen voor de hoogste kwaliteit Italiaans gekamd katoen. Bovendien wordt het garen gekamd voor het spinnen en weven. Hierdoor wordt de uiteindelijke stof zachter, soepeler en er zijn minder onzuiverheden. Vandaar dat er zelfs na keer op keer wassen er geen pluisjes ontstaan.
1 op voorraad
Kleur | |
---|---|
Maat | |
Materiaal | |
Merk |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.